Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wybrednych smakoszy, jak również tradycjonalistów, przy jednoczesnym promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas posiłki były nie tylko pyszne, ale również urozmaicone i pełnowartościowe.

Dlaczego my?
5 lat doświadczenia na rynku cateringów dietetycznych, od teraz w nowym wydaniu. Wszystkie nasze posiłki przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy pod nadzorem doświadczonego dietetyka. Do dań używamy wyłącznie wysokiej jakości świeżych składników, które dostarczane są do nas każdego poranka. Nie używamy konserwantów i wzmacniaczy smaku. Korzystamy z sezonowości warzyw i owoców, dbając o to, żeby serwowane przez dania dostarczały dużych ilości witamin i składników mineralnych.

Aby zapewnić świeżość i właściwą jakość posiłków, szczególną uwagę przykładamy do zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego. W naszym cateringu wykorzystujemy całkowicie bezpieczne, hermetycznie zamykane opakowania. W ofercie posiadamy również pudełka eko, całkowicie biodegradowalne, wykonane z trzciny cukrowej.