Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wybrednych smakoszy, jak również tradycjonalistów, przy jednoczesnym promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas posiłki były nie tylko pyszne, ale również urozmaicone i pełnowartościowe.

Dlaczego my?

Jesteśmy rodzinnym cateringiem prowadzonym przez Sebastiana – dietetyka z wieloletnim stażem, oraz Kasię – technologa żywienia i szefową naszej kuchni. Nie jesteśmy jak większość „masowych” cateringów, ponieważ uważamy, że aby zachować najwyższą jakość usług należy osobiście trzymać pieczę nad całym procesem produkcji. Czym różnimy się od innych ? Tym czym piwa regionalne różnią się od piw koncernowych 🙂 Wszystkie dania przygotowywane są przez naszą zgraną ekipę już od wielu lat. Pasja do wymyślania coraz to nowych posiłków, jak również zdrowych wersji posiłków dobrze Wam znanych cały czas pcha nas ku nowej kulinarnej przygodzie i serwowaniu Wam coraz to lepszych smakołyków. Jeżeli chciałbyś dołączyć do rodziny Healthy You – zapraszamy serdecznie 🙂

Aby zapewnić świeżość i właściwą jakość posiłków, szczególną uwagę przykładamy do zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego. W naszym cateringu wykorzystujemy całkowicie bezpieczne, hermetycznie zamykane opakowania. W ofercie posiadamy również pudełka eko, całkowicie biodegradowalne, wykonane z trzciny cukrowej.